Transport rowerów door2door w Warszawie!Od 1 marca
proponujemy Wam coś nowego! W tym sezonie udostępniamy usługę przewożenia rowerów do/z serwisu w wersji Door2door. Wystarczy zgłosić przez aplikację chęć odebrania roweru, a osoba od nas skontaktuje się z Wami i ustali wszystkie szczegóły. Zgłoszenia są przejmowane tylko i wyłącznie przez aplikację oraz system BikeService. W każdym serwisie na terenie Warszawy, który z nami współpracuje będzie również możliwość zgłoszenia potrzeby przywiezienia roweru. Wystarczy zapytać o tę usługę ekipę ze sklepu/serwisu.


Jak to zrobić?

1. pobierz aplikację,

2. wybierz "naprawa roweru" ,

3. znajdź serwis w Warszawie, który Ci odpowiada,

4. wybierz jedną z form serwisu np. "proszę o zabranie roweru do serwisu"

5. wybierz preferowany przedział godzin, w których np. będzie ktoś w domu, żeby oddać rower (szczegóły ustala telefonicznie kierowca)

6. znajdź odpowiednią usterkę. Jeśli nie wiesz co trzeba naprawić, wybierz jedą z opcji przeglądu. Mechanik w razie wątpliwości będzie dzwonił.

7. wypełnij swoje dane. Koniecznie podaj numer telefonu i adres e-mail. Będzie łatwiej się z Tobą skontaktować. BikeService nie wykorzystuje danych w celach reklamowych. Kiedy rower zostanie dowieziony do serwisu dostaniesz e-mail z odpowiednim statusem. Po naprawie dostaniesz sms-a z kosztami naprawy. Do tego należy doliczyć koszty transportu.

Koszty:

  • 35 zł - na terenie Warszawy w jedną stronę, np. trasa dom-serwis lub serwis-dom.
  • 50 zł - po za terenem Warszawy w jedną stronę, do 10 km od granicy miasta np. Ząbki, Marki, Konstancin, Piaseczno.

Postaramy się przewieźć każdy rower w miarę naszych możliwości technicznych. Nie straszne nam są rowery typu cargobike, fatbike, e-bike czy cruiser. Maksymalna długość roweru (z wypiętym przednim kołem) może wynieść 280 cm, a szerokość 135 cm. Mamy nadzieję, że nikomu nie będziemy musieli odmawiać :)

Kierowca nie wozi ze sobą gotówki. Płatności przyjmujemy tylko i wyłącznie kartami i wystawiamy paragon.
Regulamin przewozu pojawi się najpóźniej 28.02.2019 na naszej stronie. Więcej informacji znajdziecie również na naszym profilu Facebook

Instagram