Drugie urodziny aplikacji!

Dzisiaj miają dwa lata od momentu wdrożenia systemu do pierwszych klilku sklepów oraz opublikowania aplikacji w skepie Google Play. Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło i wydarzyło. Obecnie na naszej mapie znajduje się ok. 35 punktów serwisowych, które z nami stale współpracują. Mamy ponad 2500 pobrań aplikacji w obu sklepach (Google Play i App Store).

Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest to, że ciągle otrzymujemy od użytkowników aplikacji oraz mechaników pozytywne słowa uznania dla naszego pomysłu i działań jakie wykonujemy. Przyjęliśmy w sumie ponad 16 000 rezerwacji na terenie całego kraju. Dzięki naszemu systemowi nie raz udało się zmiejszyć czas oczekiwania na naprawę roweru, a także poprawić organizację pracy w serwisie.

Mamy nadzieję, że następne lata zaowocują znacznie większą ilością obsługiwanych serwisów, a co za tym idzie również dużo większym zainteresowaniem rowerzystów. Od przyszłęgo roku planujemy wprowadzić długo wyczekiwaną usługę dowożenia rowerów "do" i "z" serwisu w formule door2door. Nadszedł również moment, kiedy ekspansja zagraniczna jest dla nas naturlanym krokiem. Ilość zapytań z Niemiec, Norwegii, Irlandii oraz Angli pozwala nam myśleć, że system i aplikacja również sprawdzi się poza granicami Polski.

Jesteśmy dzień przed rozpoczynającymi się targami w Kielcach, więc jedziemy tam pełni optymizmu. Zapraszamy na stoisko E-20, gdzie będziemy mogli usiąść i porozmawiać o współpracy i rowerach oczywiście :)

Chcielibyśmy poziękować za zaufanie wszystkim sklepom i serwisom, z którymi współpracujemy oraz partnertom. Szczególne podziękowania należą się firmie Artneo, która od początku wspiera nas we wszystkich działaniach.