Kielce Bike Expo 2018 - krótka relacja

Za nami IX edycja największych targów branży rowerowej w Polsce - Kielce Bike Expo. W tym roku udało nam się wystawić wspólnie z firmą PRO FUN dystrybutorem marki Nextie w Polsce. Targi jak zawsze trawały trzy dni. Ostatniego dnia mogli wejść wszysycy, a nie tylko klienci B2B.

Pierwszego dnia odbyliśmy sporo ciekawych rozmów dotyczących rozwoju rynku usługi i sprzedaży rowerów w Polsce przez internet. Udało się również zainteresować kliku właścicieli serwisów naszym produktem. Bardzo cieszy fakt, że popularność aplikacji i systemu Bikeservice w branży ciągle rośnie. Wiele osób nas obserwuje i ma ochotę współpracować. Pierwszy dzień  pokazał również, że interesuje się nami prasa rowerowa.

W piątek czyli drugiego dnia targów od rana kontynuowaliśmy rozmowy. Brak m.in takich marek jak Kross oraz Shimano spowodował znaczny spadek liczby odwiedzających w porównaniu do poprzedniego roku. W przyszłym roku będzie dziesiąta edycja tych targów i mamy nadzieję, że to się jednak zmieni.

W dniu otwartym dla publiczności, udało się klilku osobom opowiedzieć o tym jak działa nasza aplikacja i dlaczego warto z niej korzystać w przypadku kiedy rower wymaga naprawy. Niestety niesprzyjająca pogoda i brak wyścigu również nie pomogły dotrzeć większej ilości osób. Udało się natomiast po raz kolejny porozmawiać o wspólnych działaniach z magazynem Szosa. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziecie mogli zobaczyć tego efekty :)

Reasumując warto było przyjechać i pokazać swoją markę. Rozmowy z ludźmi i znajomymi z branży, to bardzo ważna sprawa szczegółnie dla młodej firmy. Bardzo pozytywne komentarze na temat naszego rozwiązania mocno motywują do dalszej pracy. Chcielibyśmy, aby wszyskie nasze rozmowy miały kontunuację w przyszłości. Oby w przyszłym roku było więcej takich pozytywnych chwil i nasze nowe pomysły były już przynajmniej częściowo zrealizowane. Wtedy będzie kolejna płaszczyzna do wartościowych rozmów :)

Więcej zdjęć na naszym Facebooku