Koniec roku - podsumowanie


Niedługo rozpocznie się Nowy Rok 2019, a więc czas na podsumowanie wszystkich wydarzeń z 2018 roku.

Ostatnie 12 miesięcy upłynęło bardzo szybko i były przepełnione szeregiem ciekawych wydarzeń.

Pierwsze półrocze zdecydowanie poświęciliśmy pozyskiwaniu nowych serwisów do współpracy. Udało się poszerzyć bazę klientów o nowe miasta i umocnić się na rynku rowerowym w Warszawie. Zaczynaliśmy sezon z 7000 napraw i 32 serwisami w całej Polsce. W kwietniu zainaugurowaliśmy pierwszą Szosową rundę z BikeService. Początkowo przychodziło do nas 5-8 osób, a na koniec sezonu już 40-50 osób. Z tego jesteśmy najbardziej zadowoleni!

Druga część roku obfitowała w zwiększenie zainteresowania naszą aplikacją. Dzięki temu mocno zbliżyliśmy się do poziomu 3000 pobrań z obu platform. Dużą rozpoznawalność również dały nam targi Kielce Bike Expo. 

Jesienią chcieliśmy ożywić w Warszawie trochę temat gravelowy, ale pogoda przestała sprzyjać na tyle, żeby można było cyklicznie organizować wyjazdy do lasu w bezpieczny dla wszystkich sposób. Po zakończeniu sezonu udało się również pozyskać nowe punkty serwisowe na mapie Polski. Dzięki temu istnieje szansa, że już na wiosnę będziemy mogli złamać barierę 40 punktów. Rok kończmy z licznikiem prawie 18 500 napraw oraz 38 serwisami!

Obecny rok pokazuje, że zainteresowanie takimi produktami jak BikeService stale rośnie. Dodatkowo nie spoczywając na laurach w 2019 roku zaproponujemy całkowicie nowe usługi. Pilotażowo wszystko będzie się odbywało w Warszawie. Docelowo jednak będziemy chcieli działać w całej Polsce. Przygotowujemy również nową aktualizację aplikacji oraz poszerzamy możliwości systemu zarządzania serwisem. W 2019 roku będziemy chcieli również wyjść za granicę z całym pomysłem, ale czy to się uda? Czas pokaże! :)

Tymczasem życzymy Wam wszystkiego rowerowego w Nowym Roku 2019!