Piąte urodziny Bikeserviceapp!

 

5 lat minęło jak jeden dzień! Tak naprawdę, to było pięć ciężkich sezonów związanych z edukacją, rozwojem i oczywiście popełnianiem błędów. Od momentu wdrożenia systemu do pierwszych kilku sklepów oraz opublikowania aplikacji w sklepie Google Play bardzo dużo rzeczy się zmieniło. Obecnie współpracuje z nami ponad 50 punktów serwisowych, których stale przybywa.

Obecnie przyjęliśmy w sumie ponad 74 000 rezerwacji na terenie całego kraju. Dzięki naszemu systemowi nie raz udało się zmiejszyć czas oczekiwania na naprawę roweru, a także poprawić organizację pracy w serwisie. Do tego należy dodać ponad 1000 zrealizowanych transportów, zarówno door-to-door jak i na długim dystansie. Ten segment naszej firmy bardzo mocno się rozwinął i spowodował zupełnie inną rozpoznawalność marki.

Wierzymy, że następne lata zaowocują znacznie większym zainteresowaniem chociażby z powodu zmian jakie zamierzamy od dłuższego czasu wprowadzić.

Chcielibyśmy podziękować za zaufanie wszystkim sklepom i serwisom, z którymi współpracujemy oraz ogromnej grupie klientów, z którymi niejednokrotnie widujemy się osobiście.