Pracowita wiosna czyli solidne rozpoczęcie sezonu.

 


Sezon rozpoczął się na dobre, więc czasu na pisanie jest co raz mniej. W tym roku postanowiliśmy uruchomić usługę door2door, o której wspominaliśmy już pod koniec lutego. Zainteresowanie takim przewozem lekko nas zaskoczyło. Odzywają się serwisy, którym wręcz brakowało trasportu rowerów na rynku. Obecnie zbliżamy się do 50 zrobionych kursów na terenie Warszawy i jej bliskiej okolicy. Wiele osób korzystających z naszej usługi jest mega zadowolonych. Ich komentarze są pozytywne i bardzo motywujące  do dalszej pracy!

Wiosna to czas, kiedy kończymy wdrażać zmiany w systemie i aplikacji. W tym roku naprawiliśmy kilka opcji, które trochę przeszkadzały w pracy serwisu oraz dostosowaliśmy opcje transportowe do wymogów RODO. Dodatkowo w okolicach czerwca będziemy chcieli pokazać Wam efekty naszej współpracy z magazynem Szosa.

Od maja rozpoczynamy akcję związaną z transportem rowerów na zawody. Niestety ze względu na małe zainteresowanie imprezą wśród kolarzy z Warszawy, nie pojawimy się na Warmia Rower Fest tak jak wcześniej zapowiadaliśmy. W maju za to będziemy w Olsztynie i Sierakowie. Podjęliśmy również współpracę z cyklem zawodów triathlonowych Triathlon Energy.

Na koniec warto wspomnieć również o naszych wtorkowych szosowych rundach z BikeService. Z racji współpracy z Xbox Bike Team oraz aplikacją Activy, co tydzień macie możliwość zgarnąć upominki lub pieczątkę za udział w wydarzeniu. W tym lub w przyszłym tygodniu szykujemy kolejną niespodziankę związaną z kolarską tradycją :)

Do zobaczenia na rowerowych trasach i zawodach w całej Polsce!