Szosowa runda z BikeService – co dalej?

 

 

 Sezon 2019 obfitował w wiele nowych elementów dot. organizacji. Od maja zrobiliśmy klasyfikację najszybszych zawodników na podjazdach oraz wspólnie z Xbox Bike Team zaproponowaliśmy zbieranie pieczątek za obecność. W nagrodę można było dostać bidon lub worek z logotypem Xbox. 

  W każdy wtorek (o ile nie było deszczu) obserwowaliśmy znaczną grupę amatorów chcących z nami jeździć. Dzieliliśmy się na dwie grupy: szybszą prowadzoną w średnim tempie ok. 36 km/h oraz wolniejszą prowadzoną w średnim tempie ok. 30 km/h. Początek sezonu zawsze jest trudny dla formującego się po zimie peletonu. Nie każdy jest jeszcze objeżdżony i dobrze sobie radzi z różnymi trudnościami. Nie obyło się bez kilku małych incydentów, ale na szczęście wszyscy uczestnicy naszych ustawek są cali i zdrowi.

  Wspólne jazdy zakończyliśmy w ostatni wtorek września, a także rozdaliśmy wszystkie nagrody za pieczątki. A więc co dalej? Od przyszłego roku przestajemy organizować Szosową rundę z Bikeservice. Wpływ ma na to w znacznej mierze zmiana strategii biznesowej całej marki BikeSevice oraz ograniczone możliwości personalne.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas we wtorki i do zobaczenia na szosie!