Szóste urodziny Bikeserviceapp!

 

6 lat minęło bardzo szybko! Sześć ciężkich sezonów związanych z edukacją, rozwojem i wieloma popełnionymi błędami. Od momentu wdrożenia systemu do pierwszych kilku sklepów oraz opublikowania aplikacji w sklepie Google Play zmieniło się wiele rzeczy. Obecnie współpracujemy z ponad 60 punktami serwisowymi, których stale przybywa.

Obecnie przyjęliśmy w sumie ponad 102 000 rezerwacji na terenie całego kraju. Dzięki naszemu systemowi nie raz udało się zmiejszyć czas oczekiwania na naprawę roweru, a także poprawić organizację pracy w serwisie. Do tego należy dodać ponad 2000 zrealizowanych transportów, zarówno door-to-door jak i na długim dystansie. Mamy nadzieję, że obecny kryzys na rynku pozwoli nam utrzymać sabliny rozwój tego obszaru.

Wierzymy, że następne lata zaowocują znacznie większym zainteresowaniem chociażby z powodu zmian jakie zamierzamy od dłuższego czasu wprowadzić.

Chcielibyśmy podziękować za zaufanie wszystkim sklepom i serwisom, z którymi współpracujemy oraz ogromnej grupie klientów, z którymi niejednokrotnie widujemy się osobiście.